خدمات مالیاتی

کارشناسان موسسه حسابداران خلاق این آمادگی را دارند که تمامی امور مالیاتی کسب و کار شما عزیزان را از شروع تا پایان به عهده بگیرند

ارائه خدمات مالیاتی

از هر کسب‌ و‌ کاری که باشید، تولیدی یا بازرگانی، خدماتی یا آموزشی، حقیقی یا حقوقی، خواه‌ نا خواه با مالیات و مباحث مربوط به آن درگیر هستید. برای عبور از پیچیدگی‌های امور مالیاتی و قوانین حاکم بر آن، شما به همراهی یک تیم متخصص و حرفه‌ای نیاز دارید.

از این رو می توانید روی کمک کارشناسان موسسه حسابداران خلاق که متشکل از گروهی  با تجربه، متخصص و متعهد می باشد حساب کنید.

شرکت حسابداران خلاق

خدمات مالیاتی موسسه حسابداران خلاق

صورت معاملات خرید و فروش فصلی

طبق ماده ۱۶۹ قانون مالیاتی مستقیم تمامی اشخاص حقوقی و صاحبین مشاغل وظیفه دارند در پی فراخوان ثبت نام در نظام مالیاتی کشور برای تمامی واحد های شغلی یا برای هر محل در نظام مالیاتی به صورت جدا ثبت نام نمایند. کد اقتصادی دریافت کرده و برای معاملاتی که انجام می دهند صورت حساب صادر کنند.

اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده

ما اینجا در موسسه حسابداران خلاق به پشتوانه سالها تجربه، کارشناسان متخصص و متعهد جهت ارائه کلیه خدمات مالیاتی همچون ثبت نام ارزش افزوده، دریافت کد کارگاهی، کد اقتصادی، بیمه تامین اجتماعی، تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد،ارزش افزوده و با کمترین هزینه با شرکتها و موسسات می باشد

پیگیری اعتراضات مالیاتی

اعتراض به عملکرد دستگاه مالیاتی را می توان یکی از ابتدایی ترین حقوق مودیان دانست. اما پیگیری این اعتراضات نیاز به صرف زمان و البته دانش فنی داشته که موسسه حسابداران خلاق این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا بدون نگرانی و دغدغه به بهترین نتایج اعتراض مالیاتی خود دست پیدا کنید

ثبت اظهارنامه مالیاتی

موسسه حسابداران خلاق ، به پشتوانه دانش و سالها تجربه آماده آماده تهیه، تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده برای اشخاص حقیقی، حقوقی و تمامی کسب و کارها می باشد.

مشاوره مالیاتی تخصصی​

یکی دیگر از خدمات مالیاتی در رشت و سایر شهر های استان گیلان که توسط موسسه حسابداران خلاق قابل انجام است را می توان خدمات مشاوره ای مالیاتی دانست.ما این امکان را برای شما فراهم می سازیم تا با خیالی آسوده و بدون هرگونه نگرانی از باب مالیات بتوانید کسب وکار خود را رهبری کنید.به یاد داشته باشید که رفع مشکلات مالیاتی کسب و کار شما تخصص ماست.

تهیه لوایح مالیاتی

آیا میدانید موفقیت شما درمراجع دادرسی مالیاتی به اثربخشی لایحه دفاعی شما بستگی دارد؟ما به شما اطمینان می دهیم این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم

چه زمانی برای دریافت خدمات مالیاتی اقدام کنیم؟​

تمامی شرکت‌ها نهایتاً ۲ ماه پس از ثبت کسب و کار خود تحت عنوان شرکت و قبل از اینکه هر گونه فعالیتی را انجام دهند، موظف هستند در سازمان امور مالیاتی کشور نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

علاوه بر تشکیل پرونده موظف هستند که کد اقتصادی مختص شرکت خود را دریافت نمایند.

هدف از ایجاد این کد تعیین نحوه عملکرد شرکت می باشد، اعم از اینکه نوع فعالیتش خدماتی باشد یا اینکه خرید و فروش نماید را مشخص می نماید و این کد در تمامی فاکتورها و قراردادها عنوان می گردد.

به این نکته مهم دقت داشته باشید که در این مرحله حوزه‌ مالیاتی شرکت یا کسب ‌و کار شما باید مشخص و ثبت گردد.

این مهم لازم به ذکر است که اگر کسب و کار یا شرکت شما فاقد پرونده مالیاتی باشد، از این امکان که در پایان سال مالی اظهارنامه مالیاتی خود را سر زمان مقرر، به سازمان مالیات و دارایی ارائه نماید محروم است؛ و این بدین معناست که شرکت شما مشمول جریمه مالیاتی می گردد.

اگرشما در شرکت خود کالا و خدماتی را می‌فروشید، نباید از این نکته مهم که در اداره کل مالیات بر ارزش افزوده تشکیل پرونده دهید غافل شوید.

شما باید از این سازمان گواهی ثبت‌نام در این نظام را دریافت نمایید.

باید متوجه این موضوع باشید که در غیر این صورت این امکان به شما داده نخواهد شد که مبلغ ۹٪ مربوط به مالیات بر ارزش افزوده را در فاکتورهای خود لحاظ کرده و از مشتریان خود دریافت نمایید اما در هرصورت باید مبلغ مالیات آن را پرداخت نمایید.

همیشه به یاد داشته باشید که نخستین مراحل بعد از به ثبت رساندن شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در نتیجه کار درست این است که تمام این اقدامات با احتیاط و کاملا منطبق بر قوانین و اصول جاری سپری شوند.

موسسه حسابداران خلاق ارائه دهنده خدمات مالیاتی در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد که امنیت منابع مالی شما را تضمین می کند.

خدمات مالیاتی
خدمات کالیاتی
tax

خدمات مالیاتی خود را به ما بسپارید

خدمات مالیاتی
پیمایش به بالا