خدمات پرسنلی و اداری

کارشناسان موسسه حسابداران خلاق این آمادگی را دارند که تمامی خدمات پرسنلی و اداری مجموعه شما را به عهده بگیرند

ارائه خدمات پرسنلی و اداری

فرایند امور اداری و پرسنلی در همه شرکت ها و بنگاهها اقتصادی اعم از اینکه کوچک باشند یا بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نیازمند دقت و رعایت الزامات قانونی مربوط به آن است . امور اداری مانند حضور و غیاب پرسنل ، محاسبه کارکرد آنها ، کارت زنی ، محاسبه جمعه کاری و تعطیلات ، حق بیمه ، پرداخت حقوق و مزایا و بسیاری دیگر باید در نهایت دقت و تبحر انجام شود برای دستیابی به یک چنین هدفی باید انجام امور به افراد متخصص و متبحر سپرده شده و یا اینکه از این افراد مشورت گرفته شود .

موسسه حسابداران خلاق می تواند در همه زمینه های یاد شده به صاحب آن مشاغل و بنگاهها اقتصادی مشاوره های تخصصی ارائه نمایند .

خدمات پرسنلی و اداری

خدمات پرسنلی و اداری موسسه حسابداران خلاق

انجام امور کارگزینی و استخدامی

امور کارگزینی و استخدام پرسنل مانند آگهی استخدام ، تماس با کاریابی ها ، تهیه فرم های ارائه اطلاعات شخصی و تخصصی ، هماهنگی مصاحبه عمومی و تخصصی بخشی از کارهای مربوط به واحد کارگزینی بوده که واحد مالی شرکتهای باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

تنظیم و انعقاد قراردادهای کار

شرکت ها بر اساس نیاز خود و بر اساس تخصص هایی که احتیاج دارند ممکن است بخشی از پرسنل خود را به صورت تمام وقت و برخی دیگر را پاره وقت و مشاوره ای استخدام کنند که نحوه عقد قرارداد با هر یک از آنها متفاوت بوده و الزامات قانونی مخصوص به خود را دارد .در فرمت هر یک از این قرارداد ها باید موارد قانونی خاصی قید شود و از ذکر برخی دیگر امتناع گردد تا در آینده برای کارفرما و طرف قرارداد وی مشکلات قانونی ایجاد نشود .

تهیه پرونده پرسنلی و نگهداری امن و محرمانه

شرکتها باید برای همه پرسنل خود یک پرونده کامل پرسنلی داشته و یکسری از مدارک را برای آنها جمع آوری و بایگانی نمایند . عکس پرسنلی ، کپی شناسنامه و کارت ملی ، مدرک تحصیلی، فرم درخواست کار با تمام مشخصات ، گواهی آموزش های طی شده و بسیاری مدارک دیگر که بر حسب نوع کار و تخصص متفاوت است باید در این پرونده جمع آوری گردد.

ثبت نام بیمه ای افراد و تهیه و ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی

تهیه لیست بیمه ، ارائه اطلاعات پرسنل به سازمان تامین اجتماعی باید در فرمت و در موعد های تعیین شده صورت گیرد تا شرکت مشمول جریمه های دیر کرد نگرد . گاهی کارفرما به دلیل عدم اطلاع از قوانین و الزامات تهیه لیست بیمه ممکن است تعداد افراد و یا تخصص های آنها را به دقت و صحت ارائه ننماید و این امر باعث شکایت پرسنل و دعواهای حقوقی گردد برای جلوگیری از یک چنین اتفاقاتی کارفرمایان محترم قطعا باید در در این امور از افراد متخصص استفاده کرده و نسبت به قوانین بیمه ای به روز و آگاه باشند .

انجام امور مربوط به صدور و تمدید دفترچه های درمانی تامین اجتماعی

برخی شرکتها به خصوص اگر تعداد پرسنل شان بالا باشد برای اینکه از میزان مرخصی کم کرده و کیفیت حضور نیروهایی خود را افزایش دهند کارهای مربوط به تمدید، صدور، تعویض و سایر کارهای مربوط به دفترچه بیمه پرسنل و خانواده آنها را خودشان بر عهده میگیرند موسسات خدمات مالی می توانند انجام همه امور مربوط به دفترچه بیمه را به عهده گرفته و به بدین شکل در وقت هزینه های شرکت و پرسنل آنها صرفه جویی شود

خدمات مربوط به دستگاه ساعت زنی کارمندان

در سالهای اخیر دستگاهها کارت زنی ، ثبت اثر انگشت برای تسریع و تسهیل ثبت ورود و خروج پرسنل ایجاد شده است که البته بسیار کارآمد هم بوده اما به شرطی که خرید و نصب و پشتیبانی این دستگاهها از شرکت های معتبر و متخصص انجام گیرد تا همه چیز به دقت ثبت گردد در غیر این صورت خود این دستگاهها می تواند مشکلات بیشتری را برای شرکت ها ایجاد کنند .

خدمات پرسنلی و اداری خود را به ما بسپارید

حسابداران خلاق
پیمایش به بالا