خدمات حسابداری

تنها با گزارشات دقیق و شفاف مالی می توانید برای آینده کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

ارائه خدمات حسابداری

به یاد داشته باشید که در طول تاریخ هیچ کسب و کاری بدون حساب و کتاب سرپا نمانده است. همین موضوع نشان دهنده دلیل اصلی اهمیت بالای امور حسابداری در کسب و کارها می باشد.

موسسه حسابداران خلاق تمام خدمات حسابداری، از ثبت سند تا تهیه مستندات، ارسال گزارش‌ها و دادرسی مالیاتی را برایتان پیگیری کرده و به انجام می‌رساند. به این ترتیب، دیگر نیاز نیست برای استخدام حسابدار تمام‌وقت هزینه کنید.

خدمات مالیاتی - ماشین حساب

خدمات حسابداری موسسه حسابداران خلاق

راه اندازی نرم افزار حسابداری

کارشناسان موسسه حسابداران خلاق با ارائه مشاوره تخصصی و کاربردی نیاز مجموعه شما را شناسایی کرده و اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار حسابداری متناسب با نیاز و زمینه فعالیت شما خواهند کرد.

تنظیم و محاسبه لیست حقوق

یکی دیگر از خدمات حسابداری که موسسه حسابداران خلاق از آن به خوبی پشتیبانی می کند اعزام کارشناسان حسابداری متخصص و با تجربه به محل فعالیت کسب و کار شما برای محاسبه و کنترل لیست حقوق کارکنان شرکت یا موسسه شما می باشد.

ارائه تراز مالی ماهانه

برای اینکه یک مجموعه بتواند برای فعالیت های آتی خود استراتژی مورد نظر را تعیین نماید باید از درآمد و هزینه های خود یک آمار دقیق داشته باشد.ما تمامی اطلاعات حسابداری شما را به روز و شفاف سازی می کنیم و در پایان هر ماه به شکل منظم در قالب ترازنامه در اختیار شما قرار می دهیم.

پلمپ و تحریر دفاتر قانونی

تحریر دفاتر قوانین و اصول خاص خود را دارد. اداره مالیات به صورت موشکافانه دفاتر شما را مورد بررسی قرار خواهد داد در نتیجه در تحریر آن باید دقت بالایی داشت.ما مفتخریم که این وظیفه را با مسولیت خود به صورت کامل انجام دهیم.

ثبت و کنترل حسابها

یکی از مهمترین وظایف حسابدار ثبت رویدادهای مالی است که باید به دقت ثبت گردد.حسابداران موسسه ما تمامی اطلاعات شرکت شما را طبق اصول حسابداری طبقه بندی، کد بندی و ثبت خواهند کرد در نهایت شما می توانید به سادگی رویدادهای مالی خود را در یک نگاه کنترل کنید.

امکان برون‌سپاری امور حسابداری

با برون‌سپاری امور، علاوه بر اینکه از انجام کارها توسط یک تیم مالی و حسابداری متخصص اطمینان حاصل می‌کنید، از خدمات پشتیبانی نیز بهره‌مند خواهید شد.

بازبینی و بررسی مجدد امور حسابداری

ما به شما کمک می‌کنیم تمام اموری را که توسط واحد حسابداری خودتان انجام شده است، دوباره بررسی و بازبینی کنید تا بتوانید مدارک و اسناد خود را با خیال راحت به سازمان امور مالیاتی، حسابرس، بانک‌ها و… ارائه کنید.

حسابداری پاره وقت

اگر شما مالک کسب و کار کوچکی هستید و تراکنش های مالی کم و محدودی دارید میتوانید با استفاده از خدمات موسسه حسابداران خلاق به صورت پاره وقت حسابدار در مجموعه خودتان داشته باشید.

خدمات حسابداری خود را به ما بسپارید

خدمات حسابداری
پیمایش به بالا