خدمات ما

مالیاتی - حسابداری - حسابرسی - پرسنلی و اداری

قدم به قدم تا موفقیت شما

ارائه دهنده بهترین خدمات

تهیه صورت های مالی، انجام حسابرسی، مشاوره مالی و مالیاتی، مدیریت مالی، تحلیل مالی و توسعه کسب و کار، بهره برداری از ابزار و تکنیک های مالی پیشرفته و بسیاری دیگر می باشند. با توجه به حضور قابل توجه ما در بازار مالی و حسابداری، این موسسه به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای بسیاری از شرکت ها، سازمان ها، صنایع و شخصیت های حقوقی شناخته شده است. به دلیل تمرکز روی کیفیت و ارائه خدمات حرفه ای، مشتریان موسسه حسابدارن خلاق همیشه از خدمات ارزشمندی که این موسسه به آن ها ارائه می دهد رضایت کامل داشته اند. در کل، با برخورداری از تیمی کارآمد و با تجربه، نرم افزارهای پیشرفته و رویکردهای مدیریتی فعال، حسابداران خلاق به یکی از بهترین موسسات حسابداری و مالی در ایران تبدیل شده است.

خدمات مالیاتی

از هر کسب‌و‌کاری که باشید، تولیدی یا بازرگانی، خدماتی یا آموزشی، حقیقی یا حقوقی، خواه‌ و ناخواه با مالیات و مباحث مربوط به آن درگیر هستید. برای عبور از پیچیدگی‌های امور مربوط به حسابداری مالیاتی و قوانین حاکم بر آن، شما به همراهی یک تیم متخصص و حرفه‌ای نیاز دارید.

خدمات حسابداری

ما با بهره‌گیری از متخصصان خبره و باتجربه، می‌تواند حسابداری کسب‌وکارتان را با هزینه‌ای کاملاً معقول برعهده بگیرد و با ارائه گزارش‌های منظم و پیوسته، شما را در جریان تمامی امور قرار دهد. شما می‌توانید کلیه امور حسابداری اعم از مالیاتی و قانونی را به تیم حرفه‌ای حسابدارن خلاق برون‌سپاری کنید و با فکری بازتر، روی توسعۀ کسب‌وکارتان متمرکز شوید.

خدمات حسابرسی

انجام کلیه امور حسابرسی بصورت تخصصی شامل حسابرسی مستقل و اعتبار دهی، حسابرسی داخلی و مدیریت ریسک و... شما بعنوان یک مدیر باید از درستی اطلاعات مالی و رعایت قوانین سازمان امور مالیاتی اطمینان پیدا کنید! حسابرسان ما کنترل‌های لازم را تعریف نموده تا اطمینان پیدا کنید که اطلاعات به شکل درست به‌ موقع به دست واحد حسابداری خواهد رسید.

خدمات پرسنلی و اداری

انجام کلیه امور مربوط به نیرو کار شامل امور قراردادها، محاسبه حقوق، تهیه فیش حقوقی، انجام امور بازنشستگی، محاسبه مرخصی، سلب لیست بیمه، انجام امور مالیات حقوق، شرکت در هیات های حل اختلاف اداره کار و سازمان تامین اجتماعی.

پیدایش بهترین ها

بهترین راه حل

کاهش هزینه های شرکت ها جلوگیری از تضییع حقوق مالی مشتریان مکانیزه شدن سیستم حسابداری و ارائه سیستم های مدرن و یکپارچه انجام امور مالی و مالیاتی در موعد مقرر ارائه مشاوره های مالیاتی جهت کاهش جرایم مالیاتی و ارزش افزوده و همچنین انجام تکالیف مالیاتی به روش صحیح بالابردن کیفیت واحد مالی و تمرکز ویژه جهت تهیه صورت های مالی و گزارشات مدیریتی وسایر نیازهای کارشناسان مالی و مدیران و استفاده کنندگان از اطلاعات مالی بخشی از اهداف موسسه حسابداران خلاق می باشد.

به سمت پیشرفت

پشتیبانی و فنی

یکی از مهم‌ترین موارد در خدمات حسابداری، دسترسی مناسب به موارد فنی و کامپیوتری است. سالیان دور این حرفه بدون وجود کامپیوتر‌ها و به صورت دستی انجام می‌شد؛ اما امروزه نرم‌افزار‌های متعددی برای خدمات حسابداری به وجود آمده‌اند که باعث سهولت هر چه بیشتر آن می‌شوند. حال اگر مشکلاتی در این سیستم به وجود بیاید یا به نرم‌افزار‌های حسابداری جدید نیاز داشته باشید، یک شرکت حسابداری می‌تواند آن را در اختیار شما قرار دهد. 

قابل اعتماد در تمام زمینه ها

خدماتی کامل

گاهی نیز مجموعه‌های مختلف برای دسترسی کامل به انواع خدمات حسابداری، تمام امور مالی خود را به دست یک موسسه حسابداری می‌سپارند تا بدون نگرانی از بروز مشکلاتی در این زمینه، امور را ساماندهی کنند. تمامی خدمات حسابداری نام‌ برده شده، در این مورد جای گرفته و به نوعی تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین نوع خدمات مالی است که تماما توسط افراد حاذق و باتجربه انجام می‌شود. موسسه حسابداران خلاق یکی از بهترین‌ موسسات ارائه‌ دهنده این خدمات است.

مالیات کسب و کارهای اینترنتی
خدمات ما

سوالات متداول

بله

همانطور که می دانید یکی از مهمترین تکالیف اشخاص حقیقی و حقوقی تکالیف مربوط به سامانه مودیان می باشد.

بله البته!

بسیاری از کسب و کارها به این دلیل که حجم قابل توجه ای فعالیت ندارند نیاز به برون سپاری امور حسابداری ندارند. منتها به دلیل اینکه در هر صورت مکلف به انجام تکالیف مالیاتی به شکل صحیح در زمان مقرر هستند تنها امور مالیاتی خود را به ما می سپارند.

برای اینکه بتوانیم یک هزینه دقیق در قرارداد همکاری ذکر کنیم نیازمند این هستیم که یک سری آمار و اطلاعات دقیق از کسب و کار شما داشته باشیم. بصورت کلی هزینه مشخص و ثابتی برای انجام امور حسابداری کسب و کارها وجود ندارد.

بله البته!

هیچ تفاوتی ندارد که اندازه و حجم فعالیت کسب و کار شما چقدر است .بدیهی است که برای حسابداری کسب و کارهای کوچک وقت و انرژی کمتری از همکاران ما گرفته می شود در نتیجه هزینه خدمات ما کمتر می شود.

برای اینکه بتوانید همکاری خود با این موسسه حسابداری را اغاز نمایید در اولین مرحله نیاز است که یک تماس تلفنی برقرار نمایید تا کارشناسان پشتیبان موسسه حسابداران خلاق بتوانند شما را راهنمایی کنند و یک جلسه نیازسنجی برای شما برگزار کنند.

بعد از حضور شما در این جلسه تمامی توضیحات مورد نیاز خدمت شما ارائه می گردد.

به سبب گستردگی زیاد و حجم انبوه اطلاعات مالی و البته قوانین مالیاتی، مطلوب است کادر مالی متشکل از افرادی مسئولیت پذیر و متعهد همراه با تخصص بالا  باشد.

حسابداران ما می توانند مطلوب ترین مشاوره حسابداری و مالیاتی را به تیم حسابداری مستقر در کسب و کار شما در راستای انجام هرچه بهتر واظایف قانونی بدهند و کنترل امور و چالش های مالیاتی را قبل از انجام هر گونه تکلیف قانونی بصورت کامل به عهده بگیرند تا تیم حسابداری مستقر در شرکت ‌ها دغدغه‌ مسائل مالیاتی را نداشته باشند و بتوانند امور حسابداری جاری مجموعه را با تمرکز بالا انجام دهند.

در حال حاضر در رشت و دیگر شهر های استان گیلان میتوانید از خدمات موسسه حسابداران خلاق استفاده کنید

به چه خدماتی احتیاج دارید ؟

با ما تماس بگیرید

خدمات مالیاتی
پیمایش به بالا