درباره ما

بیشتر با تیم خلاق ما آشنا شوید

خدمات مالیاتی

گروهی خلاق،‌ دانش‌محور،‌ در مسیر رشد و توسعه

حسابداران خلاق در سال ۱۳۹۹ و با هدف ارائه خدمات با کیفیت و نوآورانه در حوزه خدمات مالی و مالیاتی متولد شد.

استفاده از منابع انسانی متخصص، مسئولیت پذیری و ارائه راه حل های خلاقانه برای چالش های پیش روی سازمان ها، همواره سه رویکرد اصلی در مسیر حرکت موسسه ما بوده است.

تمامی مسائل مالی و مالیاتی خود را به ما بسپارید

اولویت ما ارائه خدمات مالی و مالیاتی با کیفیت و کاربردی متناسب با درخواست مشتری بوده و این اصل را رسالت خود می‌پنداریم.
ما تلاش می کنیم با در نظر گرفتن شرایط و نیازهای مشتریان درک شفافی از وضعیت آنها حاصل کنیم تا این امکان که بتوانیم استراتژی مناسبی را برای حل مشکلات شما ارائه کنیم ایجاد نماییم.

سرویس مشاوره مالیاتی

موفقیت در صدها فقره پرونده مالیاتی شرکت ها با موضوعات و اصناف مختلف باعث شده تا سرویس مشاوره مالیاتی را نقطه قوت تدبیر حساب بدانیم. ما می کوشیم تا با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و استفاده از تمام راهکارها و دستورالعمل های آن، با پرداخت حداقل مالیات کسب و کار شما را در مسیر امن مالیاتی قرار دهیم

مشاوره کسب و کار

امروزه استفاده از مشاوره در حوزه های مالی، مالیاتی و بیمه ای در تمام تصمیم گیری های شرکت ها ضروری و غیر قابل انکار است، ما مفتخریم تا این نقش را به طور کامل برای شرکت های علاقمند ایفا کنیم.

سرویس محاسبه بهای تمام شده

بهای تمام شده و محاسبه آن جزء اصول کاری سیستم‌های حسابداری حرفه‌ای است تا به مدیران کسب و کارهای مختلف وضعیت کلی درآمدی و هزینه‌ای سازمانشان را نشان دهند.

سرویس راه اندازی BSC (ویژه سازمان ها)

 BSC مدلی برای ارزیابی عملکرد در سازمان ها است. افزایش انتظارات مشتریان و رقابتی شدن فضای کسب و کار، ضرورت شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان و بهبود شاخص های کلیدی و نیاز به ارزیابی عملکرد را افزایش می دهد.

حالا که بیشتر با ما آشنا شده اید می خواهید با ما در ارتباط باشید ؟

tim van der kuip CPs2X8JYmS8 unsplash
پیمایش به بالا